2PN | Trading & shipping company

Katalog PakGent

Türkiye’de PAKGENT ürünlerinin tek distribütörü olarak hizmet vermekteyiz. PAKGENT, dünyanın önde gelen laboratuvar araştırma malzemeleri üreticilerinden biri olarak bilinmektedir.

‘PAKGENT’ ürün serisi başarıyla dünya çapında 40’tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. PakGent Bioscience, pipet uçları, balonlar, PCR plakaları, plastik laboratuvar şişeleri ve tüm tüp türleri konusunda uzmanlaşmıştır. Bunların birçoğu COVID-19 testlerinde tüketim malzemesi olarak geniş çapta kullanılmaktadır.

Laboratuvar araştırmaları ve klinik ortamlarda verilerin ölçülmesi, kaydedilmesi ve analiz edilmesinde kullanılan ekipman ve aletler, pipetler, santrifüjler, termometreler vb. gibi cihazlardır.

Pipet uçları, dağıtım sırasında ölçülen sıvı hacimlerini taşımak için kullanılan tek kullanımlık plastik tüplerdir. Çeşitli boyutlarda ve malzemelerde mevcutturlar ve laboratuvarlarda, tıp merkezlerinde ve araştırma tesislerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Hücre KültürüHücre kültürü, hücrelerin genellikle türetildiği organizmanın dışında, kontrollü bir ortamda büyütülmesi işlemidir. Bu teknik tıp, farmakoloji ve biyoteknoloji gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

PCR  tüketim malzemeleri, tek bir DNA molekülünü birden fazla kere çoğaltmak için kullanılan bir tekniktir. Bu malzemeler arasında DNA primerleri, nükleotidler, tamponlar ve enzimler bulunmaktadır. Bu malzemeler, PCR işlemi sırasında DNA amplifikasyonu için gereken bileşenleri sağlarlar.

Kuyular, düz bir tabana sahip plastik tepsi şeklinde yapılar olup, çoklu küçük dikdörtgen çöküntülere veya kuyulara bölünmüşlerdir. Her bir kuyu, deneyler, testler veya analizler için bir örneği barındırır.

Bunlar, numuneleri santrifüjde tutmak için tasarlanmış konik plastik tüplerdir.

Vidalı kapaklı tüpler, üst kısmına bir vidayla sabitlenmiş kapalı kapaklı plastik tüplerdir. Numuneleri saklamak ve kontaminasyonu önlemek için sıklıkla laboratuvar ortamlarında kullanılırlar.

Ambalaj şişeleri ilaç, gıda ve kimyasal gibi sıvıların paketlenmesi ve taşınmasında kullanılan plastik kaplardır.

Bunlar laboratuvar araştırmalarında ve klinik ortamlarda verileri ölçmek, kaydetmek ve analiz etmek için kullanılan araçlardır. Bunlara pipetler, santrifüjler ve termometreler dahildir.

BİZE ULAŞIN

    Scroll to Top